Kariéra

Hledáte zaměstnání? Sledujte pravidelně naše stránky a možná to budete právě Vy, kdo se stane součástí našeho týmu.

  • Nabízíme práci pro studenty/absolventy elektrotechnickýc oborů
  • Nabízíme spolupráci OSVČ

Kontaktní osoba: Tomáš Madi, 603 235 483, tomas.madi@mapo-mont.eu

Volné pracovní pozice:

Elektromontér

Pracovní náplň:

Elektromontážní práce, průmyslové instalace, instalace měření a regulace a ostatní související práce, výroba elektrických rozvaděčů, práce na jaderné elektrárně Dukovany a Temelín

Požadujeme:

  • min. SOU elektrotechnické (obor silnoproud nebo slaborproud)
  • platné osvědčení vyhl. č.50/1978Sb
  • řidičské oprávnění skupiny B vítáno
  • jiná oprávnění vítána
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • časová flexibilita, ochota cestovat
  • dobrý zdravotní stav
  • aktivní přístup při řešení daných problémů
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce

Nabízíme:

  • HPP
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • zajímavou, různorodou a perspektivní práci
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • možnost kariérního postupu
  • přátelské prostředí
  • týmovou páci

Fotografie